MENU

Novinky

Co je u nás nového - Parkhotel Terezín

 

Hotel a restaurace

Parkhotel Terezín

Hotel se nachází v bezprostřední blízkosti centra historicky významného města Terezín, v klidné ulici u městského parku. Nabízíme ubytování pro až 67 hostů ve 24 jedno-, dvoj-, tří- a čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou se sprchovým koutem a toaletou, je vybaven televizí  a možností poslechu rádia a bezdrátovým připojením k internetu (WiFi). Přímo u hotelu je možnost parkování pro auta i autobusy.


Součástí hotelu je i restaurace, která slouží nejen hotelovým hostům, ale také zájezdům a široké veřejnosti. Restaurace pojme až 200 osob. Díky své velikosti se dá využít pro pořádání různých společenských akcí a stravování velkých skupin. Nabízíme Vám pokrmy tradiční české ale i zahraniční kuchyně v čistém nekuřáckém prostředí. V restauraci naleznete také konferenční místonost pro cca 60 osob. K zapůjčení je plátno a projektor. 


Pět minut chůze od hotelu se rozprostírá golfové hřiště Kotlina. Soutok Labe a Ohře mezi Terezínem a Litoměřicemi nabízí ideální prostředí pro romantické procházky. Je zde i možnost užít si plavbu lodí po Labi až k německým hranicím (Česko-Saské Švýcarsko).