MENU

Ubytování Terezín

Parkhotel Terezín

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, to jest samostatnou koupelnou  se sprchovým koutem, dále toaletou i vysoušečem vlasů. Pro Váš komfort i čas odpočinku jsou na pokojích moderní ploché televize se satelitním příjmem s možností poslechu rádia. Naleznete zde všechny důležité české i zahraniční programy. Součástí vybavení je pracovní stůl a možnost bezplatného bezdrátového připojení k síti internet (Wi-Fi). Hotelové pokoje se nacházejí ve dvou patrech s výhledem do parkové části před hotelem, či do dvora.

Tip: Některé pokoje jsou vybaveny maželskými postelemi. Pokud si takový pokoj přejete či naopak, uveďte to v rezervačním formuláři.

Pro milovníky cyklistiky máme k dispozici úschovnu kol a k zapůjčení i základní nářadí na opravu kol. V hotelu jsou vítáni i Vaši čtyřnozí miláčci.

Pokoje

  • 3x jednolůžkový pokoj
  • 15x dvoulůžkový pokoj
  • 3x třílůžkový pokoj
  • 3x čtyřlůžkové pokoje

Recepce se nachází v hotelové restauraci. Je otevřena denně od 11.00 do 19.00.

Check in: 14:00 - 19:00

Check out: do 11:00.

Tip: Pokud si přejete se ubytovat po zavírací době recepce, uveďte předpokládaný čas  příjezdu ve Vaší rezervaci a my Vám rádi vyhovíme.

Historie

Budova hotelu byla postavena mezi lety 1920 - 1930. Již od počátku sloužila k ubytování a společně s restaurací i ke společenskému vyžití. Na hotelu byla provedena kompletní rekonstrukce v roce 2007. I tak bylo nutno zachovat mnoho originálních prvků jako například schodiště, venkovní pohled a restauraci. Struktura ubytovací části včetně pokojů byla vytvořena nově.