MENU

Ubytování Terezín

Parkhotel Terezín

Všechny hotelové pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, to jest samostatnou koupelnou  se sprchovým koutem, dále toaletou i vysoušečem vlasů. Pro Váš komfort i čas odpočinku jsou na pokojích TV s možností poslechu rádia.  Součástí vybavení je pracovní stůl a možnost bezplatného bezdrátového připojení k síti internet (Wi-Fi). Hotelové pokoje se nacházejí ve dvou patrech s výhledem do parkové části před hotelem, či do dvora. V každém patře je nově posezení a kuchyňský kout s mikrovlnou troubou, ledničkou, rychlovarnou konvicí a dvojvařičem. Všichni naši hosté mohou tento kuchyňský kout bezplatně využívat po celou dobu pobytu.

Tip: Některé pokoje jsou vybaveny maželskými postelemi. Pokud si takový pokoj přejete či naopak, uveďte to v rezervačním formuláři.

Pro milovníky cyklistiky máme k dispozici úschovnu kol a k zapůjčení i základní nářadí na opravu kol. V hotelu jsou vítáni i Vaši čtyřnozí miláčci.

Pokoje

  • 1x jednolůžkový pokoj
  • 12x dvoulůžkový pokoj - TWIN - s dvěma oddělenými postelemi
  • 2x dvoulůžkový pokoj - DOUBLE - s dvoulůžkovou postelí
  • 5x třílůžkový pokoj
  • 4x čtyřlůžkové pokoje

Ubytovat se můžete přes bar v naší restauraci, která je otevřena denně od 10:00 - 22:00. 

Check in: 15:00 - 22:00

Check out: do 12:00, u skupinových rezervací do 10:00

Tip: Pokud si přejete se ubytovat po zavírací době recepce, uveďte předpokládaný čas  příjezdu ve Vaší rezervaci a my Vám rádi vyhovíme.

Historie

Budova hotelu byla postavena mezi lety 1920 - 1930. Již od počátku sloužila k ubytování a společně s restaurací i ke společenskému vyžití. Na hotelu byla provedena kompletní rekonstrukce v roce 2007. I tak bylo nutno zachovat mnoho originálních prvků jako například schodiště, venkovní pohled a restauraci. Struktura ubytovací části včetně pokojů byla vytvořena nově.